Zestaw 300 PLN/os

Oferta

Szkoły od 235 uczniów


300 PLN/os.

 • Indywidualnie przygotowywana oferta na podstawie wytycznych Klienta

   

Galeria produktów

W pełni wyposażone pakiety

Szczegóły

Zestaw 300 PLN / uczeń

Oferujemy pełną elastyczność i dowolność konfiguracji zestawu zgodnie z wymaganiami stawianymi w katalogu wyposażenia oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki jak również pod kątem indywidualnych potrzeb każdej placówki oświatowej. Poniżej prezentujemy przykładową listę dostępnych urządzeń i komponentów przygotowaną zgodnie z wymaganiami programu Laboratoria Przyszłości z których możemy wspólnie przygotować i skonfigurować ofertę. Jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi i sugestie z Państwo strony dotyczące wymagań doposażenia Waszej szkoły.

Laboratorium druku 3D

 • Drukarki 3D

Flashforge Adventurer 3 EDU

Flashforge Adventurer 4 EDU
Flashforge Guider IIs
SnapMaker v2.0 3w1 model A 250T

SnapMaker v2.0 3w1 model A 350T

 • Walizki z pisakami 3D
  Walizka z długopisami 3D Banach

 

Każdemu kto buduje własne laboratorium Druku 3D oferujemy profesjonalną pomoc i porady oraz pełne wsparcie merytoryczno-dydaktyczne, serwisowe i proceduralne przez cały okres trwania programu. Zapraszamy do skorzystania z autorskiego programu przygotowanego we współpracy z naszymi ekspertami i inżynierami druku 3D. Przystąpienie do naszego programu EduWsparcia gwarantuje szkole, a przede wszystkim nauczycielom i uczącym się w niej uczniom pomoc w prawidłowym wdrożeniu druku 3D, poznaniu różnorakich metod i technik „drukarskich”, dostarczeniu odpowiednich materiałów merytorycznych w postaci pomysłów na lekcję, gotowych scenariuszy zajęć, filmów instruktażowych i szkoleniowych, webinariów jak również wsparcia technicznego.

  
EduWsparcie (czytaj więcej)

 

 • Filamenty

Oferujemy szeroki wybór i gamę kolorystyczną filamentu począwszy od pakowanych pojedynczo kilogramowych rolek a skończywszy na zestawach sześciokilogramowych
i dwudziestokilogramowych.

Filament PLA (1kg.)

Szpula zawiera 1 kg netto filamentu. Może być stosowany we wszystkich drukarkach FFF niezabezpieczonych przed użyciem filamentów od zewnętrznego dostawcy oraz konstrukcji typu "open source". PLA jest materiałem biodegradowalnym, wytwarzanym z odnawialnych surowców naturalnych. Dedykowany jest on przede wszystkim amatorom ze względu na bezproblemowe użytkowanie. Specyfikacja: Średnica filamentu 1,75 mm, tolerancja wymiarowa filamentu +/- 0,05 mm, krągłość filamentu +/- 0,02 mm, powierzchnia materiału połysk, skurcz materiału bardzo niski, waga produktu 1,0 kg netto, 1,36 kg brutto, szpula – materiał transparentny poliwęglan, waga pustej szpuli ~ 250 g, średnica szpuli 200 mm, szerokość szpuli ~ 70 mm, średnica otworu montażowego 52 mm, opakowanie karton z nadrukiem, wymiary opakowania ~ 205 x 205 x 80 mm, pakowanie próżniowe, pochłaniaczwilgoci.

 

Filament PLA (6kg.)

Zestaw 6 sztuk filamentów PLA w sześciu kolorach. Przeznaczony jest dla szkół, uczelni oraz wszystkich fanów druku 3D. Łączna masa materiałów to 20 kg. Wszystkie materiały zapakowane są metodą próżniową, wraz z pochłaniaczem wilgoci. Filamenty znajdujące się w zestawie są biodegradowalne oraz zgodne z programem Laboratoria Przyszłości. Specyfikacja techniczna filamentów: Materiał: PLA - biodegradowalny, Filamenty nawinięte na szpule, Średnica materiałów: 1,75 mm, Zapakowane próżniowo, Temperatura drukowania: od 200°C do 230°C, Temperatura stołu: od 50°C do 70°C, Łączna masa netto filamentów: 20 kg. W zestawie: Black, White, Hot Red, Bright Gree, Super Blue, Yellow

 

Filament PLA (20kg.)

Zestaw dwudziestu kilogramowych rolek filamentu przeznaczonego do drukarki Flashforge Adventurer 4 EDU w różnych kolorach. W zestawie filament Black x4, White x3, Hot Red x3, Bright Green x3, Super Blue x3, Bright Orange x2, Yellow xZestaw 20 sztuk filamentów PLA w kilku kolorach. Przeznaczony jest dla szkół, uczelni oraz wszystkich fanów druku 3D. Łączna masa materiałów to 20 kg. Wszystkie materiały zapakowane są metodą próżniową, wraz z pochłaniaczem wilgoci. Filamenty znajdujące się w zestawie są biodegradowalne oraz zgodne z programem Laboratoria Przyszłości. Specyfikacja techniczna filamentów: Materiał: PLA - biodegradowalny, Filamenty nawinięte na szpule, Średnica materiałów: 1,75 mm, Zapakowane próżniowo, Temperatura drukowania: od 200°C do 230°C, Temperatura stołu: od 50°C do 70°C, Łączna masa netto filamentów: 20 kg. W zestawie: Black x4, White x3, Hot Red x3, Bright Green x3, Super Blue x3, Bright Orange x2, Yellow x2

 

 • MIKROKONTROLERY Laboratorium programowania i kodowania

 

FORBOT Arduino poziom I

Zestaw zawiera moduł - płytkę główną Arduino Uno oraz podstawowe elementy elektroniczne: wyświetlacz LCD ze złączami, płytkę stykową, przewody, diody, rezystory i wiele innych. Na bazie tych urządzeń prowadzony jest kurs on-line dostępny na forum Forbot.pl. W zestawie znajduje się również unikalny kod, dzięki któremu m.in.: potwierdzisz oryginalność produktu, otrzymasz informacje o nowościach i aktualizacjach kursu, w przyszłości otrzymasz dostęp do nowych materiałów oraz szybszą pomoc na forum. Kurs podzielony został na 11 części, które publikowane będą regularnie przez najbliższe tygodnie. Częstotliwość publikacji zależy od Waszego zaangażowania i ilości komentarzy.

 

FORBOT Arduino poziom II

Kontynuacja popularnego kursu Podstawy Arduino. Zestaw zawiera elementy niezbędne do realizacji zadań opisanych w serwisie Forbot.pl. W komplecie znajdują się m.in. czujniki, adresowalne diody LED, wyświetlacz, podkładka pod Arduino oraz zasilacz sieciowy. Całość dostarczana jest w poręcznym pudełku. W zestawie znajduje się również unikalny kod, dzięki któremu m.in.: potwierdzisz oryginalność produktu, otrzymasz informacje o nowościach i aktualizacjach kursu, w przyszłości otrzymasz dostęp do nowych materiałów oraz szybszą pomoc na forum. Kurs podzielony został na 10 części, które publikowane będą regularnie przez najbliższe tygodnie. Częstotliwość publikacji zależy od Waszego zaangażowania i ilości komentarzy.

 

FORBOT Mistrz Arduino poziom I i II

Zostań Mistrzem Arduino! Pakiet zestawów i materiałów dodatkowych do dwóch kursów od FORBOT. Zacznij programować Arduino i twórz praktyczne projekty. Dzięki zestawom wchodzącym w skład tego pakietu można wykonać wszystkie ćwiczenia praktyczne opisane w dwóch darmowych kursach Arduino. Wykonując kolejne eksperymenty nauczysz się budować programowalne urządzenia z obecnie najpopularniejszą platformą Arduino. Sprawdzisz w praktyce działanie czujników, sterowników silników oraz wielu innych elementów, które pozwolą na budowę ciekawych projektów (np. stacji pogodowej i centralki alarmowej). Kursy dedykowane są dla zupełnie początkujących i tłumaczą wszystkie podstawy Arduino - każdy może zacząć! W zestawach znajdują się unikalne kody, dzięki którym można m.in.: potwierdzić oryginalność produktów, otrzymać powiadomienia o nowościach i aktualizacjach kursu, uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów oraz szybszą pomoc na forum.

 

 

FORBOT Mistrz STEM

Zestaw składający się z zestawu Forbot Mistrz elektroniki oraz zestawu Forbot Mistrz Arduino poziom I i II. Forbot Mistrz STEM, to zestaw dzięki któremu dosłownie każdy może rozpocząć swoją przygodę z elektroniką i majsterkowaniem. Od poznania niezbędnej teorii, przez omówienie najpopularniejszych elementów elektronicznych, aż po liczne praktyczne eksperymenty. Dostęp do pakietu zestawów i materiałów dodatkowych do dwóch kursów od FORBOT. Zacznij programować Arduino i twórz praktyczne projekty. Zestaw jest zgodny ze specyfikacją programu Laboratoria Przyszłości.

 

FORBOT Zbuduj Robota

Zestaw do budowy robota, to komplet elementów mechanicznych oraz elektronicznych, które potrzebne są do złożenia konstrukcji opisanych w kursie opublikowanym na Forbocie. Podczas wykonywania ćwiczeń opisanych w kolejnych artykułach możliwe będzie stworzenie m.in.: robota omijającego przeszkody, zdalnie sterowanego pojazdu (za pomocą pilota IR).

 

FORBOT Mistrz Robotyki

Zostań Mistrzem Robotyki! Pakiet zestawów do dwóch kursów FORBOT. Poznaj podstawy programowania Arduino i zbuduj wielozadaniowego robota. Dzięki zestawom wchodzącym w skład tego pakietu można wykonać wszystkie ćwiczenia praktyczne opisane w dwóch darmowych kursach Arduino. Wykonując kolejne eksperymenty nauczysz się budować programowalne urządzenia z obecnie najpopularniejszą platformą Arduino. Sprawdzisz w praktyce działanie czujników, sterowników silników oraz wielu innych elementów. Zdobyte umiejętności będziesz mógł wykorzystać do budowy wielozadaniowego robota, który będzie potrafił m.in. omijać przeszkody, szukać źródła najsilniejszego światła i wykonywać komendy wysłane do niego za pomocą zwykłego pilota od TV.

 

 • Laboratorium audio-foto-video (to muszę jeszcze opracować i doślę)

Zestaw zawiera kompaktowy aparat fotograficzny typu Canon EOS mark M6 (lub o podobnych parametrach technicznych) z funkcją kamery (x1), Statyw do aparatu hama Star 05 (x1), Lampy doświetlające SoftBox 1200 (x1 kpl. = 2 szt.), Mikrofon kierunkowy Synco M1 (x1), Mikroport BOYA BY-WM4 PRO K1 lub Synco G1(A1) (x1 kpl.), Stabilizator do aparatu (Gimbal) Zhiyun Crane M (x1)
* zastrzegamy sobie możliwość zastosowania innych urządzeń niż wyspecyfikowane w momencie dostawy sprzętu

 

 • Laboratorium lutownicze

 

FORBOT Mistrz lutowania

Zostań Mistrzem Lutowania! Pakiet zestawów zawierających stację lutowniczą z kolbą grotową i hotair, niezbędne narzędzia dodatkowe oraz płytki drukowane i elementy do nauki lutowania. Zestaw „Mistrz Lutowania” to pakiet, w skład którego wchodzą elementy pozwalające na wykonanie ćwiczeń z popularnego kursu lutowania FORBOT. Zestaw zawiera: Niezbędne, podstawowe narzędzia warsztatowe, Stację lutowniczą z kolbą grotową i hotair, Elementy elektroniczne, Komplet płytek drukowanych do nauki lutowania. W komplecie znajdują się m.in.: uchwyt typu trzecia ręką z lupą, cyna, topnik, szczypce, odsysacz oraz plecionka. Głównym elementem wyposażenia tego zestawu jest polecana, stacja lutownicza grotowa oraz hotair WEP 878A o mocy całkowitej 700 W z płynnie regulowaną temperaturą grota od 200°C do 480°C oraz hotair od 100°C do 480°C.

 

 • Laboratorium wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości

ClassVR Premium

Zestaw okularów rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości zawiera: wirtualne laboratorium wieloprzedmiotowe ClassVR Premium, skrzynie transportowe z funkcją ładowania, kontrolery ręczne USB joystick, dożywotnią Licencję dostępową z rocznym wsparciem i dostępem do nowych opracowań zlokalizowanych na portalu dla nauczycieli. Nowatorskie podejście do nauczania z wykorzystaniem okularów do wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. System został zaprojektowany tak aby w pełni zaangażować uczniów w kreatywne i ekscytujące nauczanie. Wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki to wszystko przenosi lekcje w zupełnie inny  wymiar. Zestaw posiada intuicyjny interfejs oraz łatwy dostęp do treści edukacyjnych zlokalizowanych na portalu dla nauczycieli. System Class VR to nowoczesne narzędzia do realizacji podstawy programowej z wielu przedmiotów. W zestawie kostki MISC.

 

Corinth platforma modeli 3D

Corinth to najbardziej zaawansowana aplikacja edukacyjna na rynku. Łączy technologię, którą uczniowie uwielbiają z narzędziami, których nauczyciele używają na co dzień. Modele w aplikacji pozwolą efektywnie zilustrować temat każdej lekcji i sprawić, by materiały stały się atrakcyjne w przekazie. Tylko klikasz ! Bez obaw o naruszanie praw autorskich. Corinth można używać na różnego rodzaju dostępnych urządzeniach: ekrany dotykowe, komputery PC, tablety, a także offline. Wizualne biblioteki modeli 3D zawierają wszystkie treści z programu nauczania szkoły podstawowej i średniej. Stworzone i zweryfikowane we współpracy z uznanymi w świecie uczelniami .

 

MERIDIAN Prime

Pierwsza w Polsce platforma edukacyjna z multimedialnymi połączonymi z interakcją mapami i pomocami dydaktycznymi. Wspiera pracę nauczycieli, przyciąga  i angażuje uczniów. Platforma edukacyjna Meridian Prime to wygodne i doskonałe narzędzie dla nauczycieli i uczniów szkół każdego typu i poziomu nauczania. Jeśli uczysz się geografii, historii, biologii, WOS-u, języków obcych, to jest to właściwe dla Ciebie narzędzie. Jeśli lubisz mapy, chcesz je rozkładać na elementy i złożyć po swojemu lub po prostu potrzebujesz wiedzy - zapraszamy, u nas znajdziesz to wszystko.

Galeria produktów

Pakiety uzupełniające

Biblioteka modeli 3D z opcją do wydruku w 3D - Corinth

 • Ponad 1500 naukowych modeli 3D wzbogaconych o galerie zdjęć i wideo
 • Biologia Człowieka, Zwierząt i Roślin
 • Chemia, Fizyka i Astronomia
 • Geologia, Geometria
 • Paleontologia i Kultura
 • Licencja na wszystkie szkolne komputery, bezterminowa.
 • Integracja z MS Office, Rozszerzona Rzeczywistość (AR), różne wersje językowe